Časté otázky a odpovědi

Několik otázek a odpovědí, které často slýcháme chvíli před tím, než se rozhodneš se zaregistrovat a používat portál EVA.

Portál EVA je on-line prostředí, které vytváří digitální obchodní galerii. Takový internetový obchodní dům.

EVU tvoří holdingové uskupení několika společností, které se dělí o jednotlivé klíčové procesy. Provozovatelem portálu a jeho vývojem je pověřena společnost EVO22 technoligoes s.r.o., která je pomyslným středobodem EVY.

V první řadě v tom, že EVA sama nic neprodává. Jen se stará o to, aby se exkluzivní produkty nebo produkty v exkluzivní podobě dostali klidně z druhé strany světa až k tobě domů. Přitom dohlíží na to, aby produkty byly kvalitní, dodavatelé spolehliví a vše probýhalo korektně.

V tomto je EVA také trochu jiná.

Uživatelem, jak my říkáme Evákem, se nejde stát kliknutím na tlačítko registrovat. Proto ho ani nikde na našem webu nenajdeš. Musíš dostat pozvání...

Pozvánku ti mohou dát jen ti, kdo se rozhodli být ambasadory EVY. Právě ti mají informace o tom, jak EVA funguje, budou ti průvodci i pomocníky na společné cestě s EVOU.

Kde je najdeš? Dnes už všude. Možná máš někoho ve svém okolí, kdo o EVĚ už mluvil,

Portál EVA a celé prostředí v tuto chvíli používá celosvětově známou měnu Tether (USDT). Abyste mohli nakupovat, je zapotřebí si na svůj uživatelský účet nabýt USDT. To je možné hned několika cestami. Přímo z tvé digitální peněženky, přes externí smluvní směnárnu nebo zasláním ze ZEN platební aplikace.

EVA po tobě však nikdy nebude chtít informace o tvé platební kartě!

Nejdříve při registraci ověříme, že tebou vyplněné údaje jsou správné a jsi to opravdu ty.

Účet je vázán na tvůj email a tvé telefonní číslo. To ověříme zasláním emailu s aktivačním odkazem a zasláním sms kódu, který musíš vyplnit.

Hned po přihlášení a ověření telefonu je zapotřebí si nastavit 2FA kód (druhou úroveň ověření), pro kterou využíváme obecně známé aplikace, jako je Google Authenticator nebo Authy. Výběr aplikace je na tobě. Jestli už nějakou používáš, jen si do ní přidáš další 2FA kód.

Příchozí i odchozí platby ze tvého EVA účtu jsou vždy ověřovány a hlídá se, zda je účet tvůj nebo někoho jiného. A mnoho dalších zabezpečení, které jsou na pozadí.

Celá EVA je nastavena tak, aby splňovala ty nejpřísnější bezpečnostní normy.

Pokud tedy někomu své přístupy sám nepředáš, vše bude v bezpečí.

Zatím je jich jen několik z různých segmentů. Vzdělání, osobní rozvoj, zdraví, ekologie, virtuální měny.

Postupně se nabídka bude rozrůstat. Dáváme si záležet na tom, jaké produkty do EVY vpustíme, abychom vybírali opravdu jen ty výjimečné nebo pro naše uživatele za exkluzivních podmínek, které jinde u stejného produktu nenajdeš.

EVA

EVO22 technologies s.r.o.

IČ: 143 44 050

Čujkovova 1714/21

Zábřeh

700 30 Ostrava

Česká republika

Cookies policy

Chcete se stát naším partnerem?

Napište nám